CeyhunYılmaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CeyhunYılmaz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kıraç ve ceyhun yılmaz

3 posters
YazarMesaj
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

ruh hali : kıraç ve ceyhun yılmaz Eglenc10

kıraç ve ceyhun yılmaz Empty
MesajKonu: kıraç ve ceyhun yılmaz   kıraç ve ceyhun yılmaz Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 4:29 pm

Ceyhun Yılmaz'ın Kıraç anıları

Yazan:
zeyno

Tarih: Sal Ağu 07, 2007 9:37 am Mesaj konusu: Ceyhun Yılmaz'ın Kıraç anıları

--------------------------------------------------------------------------------

Hergün best fm de program yapan şovmen Ceyhun Yılmaz biliyosunuz aynı zamanda Kıraç'ın kankası. Ceyhun aynı zamanda şimdiye kadar 2 tane de şiir kitabı yayınladı, çok da güzel şiirler yazabilen birisi.

Neyse. Geçen gün radyoyu dinlerken konuğu Gökhan Tepe'ydi. Gökhan'a dedi ki" nasıl yapıyosun bu besteleri, ben de şiir yazıyorum ama bi türlü bi şarkıya söz yazamadım bak bi anımı anlatayım" dedi. Ve başladı anlatmaya...

Ceyhun bigün Kıraç'ın stüdyosuna gitmiş. Kıraç la Namık(nagdeliev) beste yapmakla meşgullermiş. Kıraç Ceyhun'u görünce "aha Namık bu Ceyhun bu besteye kesin söz yazar " demiş gaz vermiş Ceyhun da" aman baba senin dilin ne söylüyo yazabilir miyim acaba? " diyince Kıraç gazı vermeye devam etmiş "baba yazarsın tabi o kadar şiir yazıyon kesin yazarsın, bak Namık bence Ceyhun bu besteye söz yazar bak görürsün" demiş Kıraç'ım sen de az kurnaz değilsin :neyse bizim Ceyhun gazı alı:gitmiş evine düşünmüş düşünmüş düşünmüş, kaşınmış (Ceyhun'un aynen ağzından çıkanları diyorum ) neyse 6 kıtalık bi söz yazmış sevine sevine Kıraç'a gelmiş içinden de "kesin beğenecek" diyomuş Kıraç demiş "naaptın baba?" bizim Ceyhun bayram çocuğu sevinciyle "baba bi söz yazdım ki bayılacaksın"

Kıraç bir ümitle almış sözleri eline bakmış bakmış bakmış bakmış bakmış veee cevabı aynen şu olmuş "baba PATLAK" ayyy ölecem :cene: :cene: beğenmemiş yani Ceyhun diyo ki radyoda "genç kızlık gururumla oynadı herif yaaa " espri yapıyo

böyle işte

Bi tane daha anlatim

2005 yılınca CINE 5 teki Ceyhun Yılmaz Show a Kıraç katıldığında yine Ceyhun anlatmıştı bu anıyı

Kıraç'ın bir önceki evi kuşların çatılara konduğu, sabah sabah cik ciklediği bir yerdeymiş Ceyhun bi sabah Kıraç'a gitmiş. Bizimki kahvaltı yapıyomuş Ceyhun'a demiş "gel ye" Ceyhun demiş "baba tokum sağol" Kıraç bu, bırakır mı aynen şöyle demiş "baba bırak bu tokum ayaklarını " derken bi bakmış kuşlar GAK GAK GAK diye sesleniyo Vicdanlı ya hemen ekmeği almış eline gitmiş camdan kuşlara atmaya başlamış ama kuşlar hala GAK GAK GAK diyolarmış Bizim ki yine aynı bi uslupla "ya bırak şu gak guk ayaklarını" demiş :cene: :cene: tabi Ceyhun'un taklidiyle birlikte dinlemenizi işterdim Kıraç bile koptu gülmekten

Seviyorum bu adamın bu sivri zekalı ve samimi hallerini yaaa
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: kıraç ve ceyhun yılmaz   kıraç ve ceyhun yılmaz Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 4:30 pm

Yazan
trouble

Tarih: Çrş Ağu 15, 2007 10:41 am Mesaj konusu: Ynt: Ceyhun Yılmaz'ın Kıraç anıları

--------------------------------------------------------------------------------

bırkeresınde gecen yıl maskelı beslerın galasında Ayse hanım Kıracın nasıl sarkı yaptıgını soyluyordu
o anda Ceyhun da dedı kı
-neden ona soruyorsunuz sadece:) son albumde kı Cemalım sarkısını Kırac bana yaptı
hehehe kopmustum
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

Tuttuğu Takım : kıraç ve ceyhun yılmaz Fbtd8

MesajKonu: Geri: kıraç ve ceyhun yılmaz   kıraç ve ceyhun yılmaz Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 7:09 pm

tesekkürlerrr secilll ellerine saglıkk güzell birr paylasımm ;)
http://qoliq.forummum.com/forum.htm
SCFCBüşra
SüperMod
SüperMod
SCFCBüşra

İş/Hobiler : Sibel Can
Lakap : Sarı Kuş
ruh hali : kıraç ve ceyhun yılmaz Sessiz10
Tuttuğu Takım : kıraç ve ceyhun yılmaz Gsza5

MesajKonu: Geri: kıraç ve ceyhun yılmaz   kıraç ve ceyhun yılmaz Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 9:30 am

Paylaşım için Teşekkürler Seçil harika öptüm
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: kıraç ve ceyhun yılmaz   kıraç ve ceyhun yılmaz Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 2:21 pm

ne demek arkadaşlarım sağolun Very Happy

kıraç ve ceyhun yılmaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceyhun Yılmaz Resimler :)
» .::Ceyhun Yılmaz Hayatı::.
» Ceyhun Yılmaz'la Röportaj
» ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri
» Ceyhun Yılmaz Ne Kadar Yakışıklı?