CeyhunYılmaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CeyhunYılmaz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz....

2 posters
YazarMesaj
abraxas
üye
abraxas

Kadın
İş/Hobiler : şiir,resim,radyo dinleme
ruh hali : Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Cesur10
Tuttuğu Takım : Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Bjkwl9

Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Empty
MesajKonu: Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz....   Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 6:18 pm

Hakemi yaraladılar!

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Amatör Lig'de oynanan bir maçın ardından saldırıya uğrayan bir hakem yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Gümüşçay beldesinde dün oynanan maçta Gümüşçayspor, Adaspor'a 4-3 mağlup oldu. Maçın ardından, M.H, G.K ve C.D, Çanakkale'ye dönen hakemler Ali Rıza Yüzücüler, Erdi Günay ve İsmail Ay'ı taşıyan otomobili Şakirbey köyü yakınlarında durdurdu. Zanlılardan M.H, tartıştıkları hakemlerden İsmail Ay'ı, bijon anahtarıyla vurarak kolundan yaraladı.

Hakemlerin şikayetçi olması üzerine gözaltına alınan zanlılar, ifadelerinin alınmasının ardından savcılığın talimatıyla serbest bırakıldı.

----------

Spor centilmenlik demektir.Malesef günümüzde bu durum unutulmaya başladı.Hakemlerimiz spora hizmet için var ancak yenilmek nedense hep onlara mal edilir.Son anda yenilmeyi hazmedemeyen taraftarlarda öyle yaptı.

Şehir dışında ıssız bir yolda özel otomobil ile giden hakemlerimizin başka bir araçla önü kesilip saldırıya uğramaları düpedüz eşkiyalıktır.Spora ,insanlığa saygısızlıktır....

Üyemiz refere(Erdi Günay) ve diğer hakemlerimize geçmiş olsun diliyoruz..Umarım bu son olur...
http://www.frekans.eniyiforum.net
htckcr
moderatör
moderatör
htckcr

Kadın
Lakap : pervane böceğiiiiii:)
ruh hali : Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Bulutl10
Tuttuğu Takım : Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Gsza5

Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Empty
MesajKonu: Geri: Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz....   Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz.... Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 5:24 pm

hakemlerimize çok geçmiş olsun
bütün kalbimle kınıyorum oları

Hakemi Yaraladılar....Kınıyorum...Kınıyoruz....
1 sayfadaki 1 sayfası