CeyhunYılmaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CeyhunYılmaz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri

+4
MerveGül
abraxas
mgg
secilari
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

ruh hali : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Eglenc10

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Empty
MesajKonu: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:34 am

CEYHUN YILMAZ TATİLDE

ÜNLÜ radyo programcısı ve şovmen Ceyhun Yılmaz, Alanya Belediyesi Bütçe Komisyonu Başkanı Hilmi Tokuş'un misafiri olarak Alanya'ya geldi.
Yılmaz, dün Tokuş'la birlikte Yeni Alanya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ferit Kesen'i ziyaret etti. Yılmaz "1998 yılından bu yana Alanya'ya geliyorum. Bu yıl Alanya'daki 10'uncu yılım. Alanya aşığı olmama Hilmi Tokuş sebep oldu. Bir hafta boyunca Alanya'da tatil yapacağım. 19 Temmuz'da Sibel Can ile birlikte TRT'de Sayısal Gece'yi sunmaya başlayacağız. Alanya'yı çok sevdiğim için programlarımda mutlaka Alanya'dan bahsediyorum" dedi

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Xfgvw4erq23rsgftw24tr5
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:35 am

19 Temmuz’da Sayısal Loto programı Karamürsel de

Milli Piyango 19 Temmuz’daki Sayısal Loto çekiliş programını Karamürsel
ilçesinden yapacak. Geçen yıl da Milli Piyango bir çekiliş programını
Karamürsel’de yapmıştı.

HADİSE GELİYOR
Milli Piyango’nun Karamürsel Sahilinden canlı yayınlayacağı Sayısal Gece
Programında Ceyhun Yılmaz ve Sibel Can sunucu olacaklar. “Deli oğlan” isimli son albümü ile, müzik piyasasında fırtına gibi esen Belçika’da yerleşik Türk Sanatçı
Hadise de, Karamürselli gençleri coşturacak.
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:37 am

Alanya ayağı başladı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Garanti Türkiye Plaj Futbolu Bölgesel Ligi'nin Alanya ayağı başladı. Tüm takımların katılımıyla yapılan açılış seremonisinde, Plaj Futbolu Milli Takımlar Sorumlusu Şamil Bilgin ve Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu birer konuşma yaptı. Başkan Sipahioğlu, bu turnuvanın Alanya adına başka bir anlamı olduğunu ve Alanya'nın plaj futbolu merkezi durumunda bulunduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Turnuvanın açılışında, Alanya Belediyespor ile Alanyaspor yıldız takımları arasında gösteri maçı yapıldı. Maç 4-2 Alanyaspor'un galibiyetiyle sona erdi. Turnuvanın ilk maçı Alanyaspor-Okurcalarspor arasında oynandı. Maçı 12-4'lük skorla Alanyaspor kazandı. Günün ikinci maçında, İstanbul Üniversitesi ile Gazipaşa Hafriyatspor karşılaştı. Gazipaşa Harfiyatspor, 6-4 galip gelirken, bu takımdan Sami ve Emrah günün göz dolduran oyuncuları oldular. Günün üçüncü maçı, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ile Alanya Bilal Mobilyaspor arasında yapıldı. ODTÜ, rakibini 8-1 mağlup etti. Günün son maçında ise Alanya Belediyespor, Türkler Belediyespor'u 6-3 yendi. Kleopatra plajındaki maçlar, oldukça zevkli ve çekişmeli geçti.Turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği turnuvayı izleyen şovmen Ceyhun Yılmaz bir ara kısa bir süre maç anlattı.Turnuvada yarın, Okurcalarspor-İstanbul Üniversitesi, Alanya Bilal Mobilyaspor-Türkler Belediyespor, Alanyaspor-Gazipaşa Harfiyatspor ve ODTÜ-Alanya Belediyespor maçları yapılacak. Turnuva pazar günü sona erecek.
11.07.2008
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:38 am

Saat 18.00 de O.D.T.Ü ile Bilal Mobilya spor
karşılaşması başladı sıkı bir mücadele sonucunda 8-1 lik
O.D.T.Ü.Spor'un üstünlüğü ile maç sona erdi.
Saat 19.00 da başlayan Alanya Belediyespor- Türkler
Belediyespor maçı kıyasıya bir mücadele ile günün son
maçı olarak 6-3 Alanya Belediyespor'un galibiyeti ile
sona erdi.Türkler Belediyespor'da Namık ve Batuhan göz
doldururken Alanya Belediyespor'da milli futbolcular
Adil-Fatih- Yücel- ve Tamer güzel enstantaneler
izlettirdiler.İlçemizde misafir olan Ceyhun Yılmaz maçın
bir bölümünü canlı olarak sunarak organizasyonumuza ayrı
bir renk kattı
.,bütün maçların sunumunu yapan Alper
Koçak spor spikerliğinde gelecek vaat etti. 12.07.2008 cumartesi günü saat 15.30 da Okurcalar spor
-İstanbul Üniversitespor ile başlayacak program 2.Maç
Bilal Mobilya Spor-Türkler Belediyespor 3.Maç
Alanyaspor-Gazipaşa Harfiyatspor4.Maç O.D.T.Ü Spor ile
Alanya Belediyespor arasında oynandı.
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:40 am

ANTALYA MEDYA BALOSUNDAN

CEYHUN YILMAZ GÜLDÜRDÜ
MUHTEŞEM baloya davetli olarak katılan Best FM
DJ'i Ceyhun Yılmaz, kendisini izleyen davetlileri
gülme krizine soktu. Sahnede 15 dakikalık bir şov
yapan Yılmaz, anlattığı gazeteci fıkrası ile tüm
gazetecileri güldürdü. Baloda bulunduğu için
duyduğu mutluluğu da dile getirmeyi ihmal etmeyen
Ceyhun Yılmaz, "Bana Alanya'yı sevdiren, buraya
aşık eden ve buradan kopmamamı sağlayan Hilmi
Tokuş'a çok teşekkür ederim. Aranızda bulunduğum
için çok mutluyum" dedi.

Sanatçı saygınlığının ve sevilmelerinin en üst mertebesinde yıllardır mükemmelliklerini koruyan sevgili dostlarımız Aysun- Ali Kocatepe çifti, gecemizin mükemmelliğine, hem güncel hem de nostalji şarkılarıyla muhteşemlik kattılar. Alanya aşığı sevgili arkadaşım Ceyhun "Yılmaz"ımızın, gecemizin şahaneliğine o malum esprileriyle kattığı renk çok güzeldi. Ya Ulusal gazeteci büyüklerimizin gecemizde bulunmaları ve yaptıkları konuşmalar lezzet kokuyordu. Tuncer Ertürk.09.06.2008
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:42 am

ESKİ HABERLER

Hafta sonunda Summer Garden'da yine muhteşem bir parti vardı. Ünlü Dj Mert Hakan, gece boyunca çaldığı Türkçe şarkılar ile hem yerli, hem de yabacı turistleri eğlencenin doruğuna çıkardı

ALANYA'YA 12 Km. uzaklıkta bulunan Summer Garden Club, yine coşkulu bir geceye ev sahipliği yaptı. Ünlü Dj Mert Hakan'ı Alanyalılar ile buluşturan Summer Garden, sabahın ilk ışıklarına kadar süren muhteşem bir partiye imza attı. Dj Ersan Ergüner'in canlı performansı ile başlayan gece, ilerleyen saatlerde doyumsuz bir eğlenceye dönüştü. Ardından kabine giren Dj Mert Hakan, geçmişten günümüze kadar uzanan Türkçe pop şarkıların en seçkin ve en hareketli eserlerini kendine özgü mixleri ile süsleyerek eğlence severlere unutulmaz bir gece yaşattı.
Tıklım tıklım olan Summer Garden'da çok sayıda tanıdık sima vardı. Saray Beach Otel'in sahibi Halim Neğiş, partiye yakın dostu olan Ceyhun Yılmaz ile birlikte katıldı. Bir başka köşede ise Özsüt'ün sahibi Mustafa Kamburoğlu vardı. Kamburoğlu partiye yalnız katıldı.
Müzik ve eğlencenin dorukta olduğu parti görülmeye değerdi.

Alanya'nın en yeni türkü barı olan Okan's Türkü Clup'da hemen her gece halay çekiliyor. Türkü sevenlerin akın ettikleri mekanda eğlence doruğa çıkıyor. Hem iş hayatı hem de özel hayatı ile Alanya gecelerini en çok konuşulan isimlerinden şarkıcı Nilgün, hakkındaki dedikodulara artık kulak asmadığını söyledi. Ocak ayından bu yana Alanya'da sahne alan Nilgün, dedikodular ve yanlış anlaşılmalar yüzünden 6 ay içinde 3 kez bar değiştirmek zorunda kaldığını söyledi. 17 yaşından bu yana sahnelerde olduğunu, ancak hiçbir yerde Alanya'daki kadar dedikodulara malzeme olmadığını dile getiren Nilgün, 'Hakkımda pek çok aşk dedikodusu çıktı. Artık eskisi gibi dedikoduları takmıyorum. Duymamazlıktan geliyorum' dedi. Radyo ve televizyon programları ile tanınan komedyen Ceyhun Yılmaz, 3 gündür Alanya'da tatil yapıyor. Turizmci Hilmi Tokuş ile birlikte gündüzleri sahilden çıkmayan ünlü komedyen, akşamları da disko ve barlarda eğleniyor. Ceyhun Yılmaz, Palm Beach Club'deydi. Kilolarını göstermemek için günboyu tişörtünü üzerinden çıkarmayan Ceyhun, bol bol buzlu su içti. Palm Beach'deki pekçok kişiden voleybol oynama teklifi alan Ceyhun, tüm ısrarlara rağmen voleybol oynamadı. Voleybol oynamasının yasak olduğunu söyleyen Ceyhun 'Yasağı Hilmi Tokuş koydu. Bana voleybol oynatmıyor. Ben voleybol oynamasını bilmiyormuşum' dedi.
--------------------------------------------------------------------------------
mgg
tecrübeli üye
tecrübeli üye
mgg

Erkek
ruh hali : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Cilgin10

MesajKonu: Ceyhun Yılmaz Mersin Üniversitesinde.....   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:51 am

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 51281sg3

Ünlü komedyen ve oyuncu Ceyhun Yılmaz 14. Kültür ve Spor Şenlikleri dolayısıyla Üniversitemize geldi.

Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde öğrencilerimizle buluşan Ceyhun Yılmaz kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Üniversitelerde spor, siyaset ve din hakkında konuşmadığını belirten Yılmaz ‘Çünkü birbirine saygısı çok gelişmiş bir toplum değiliz’ dedi.

Komik lafları nerden buluyorsunuz’ sorusuna ‘Ben komiklik yapmıyorum, komik yaşıyorum’ diyen Ceyhun Yılmaz, ‘Moraliniz bozukken sahnede bunu insanlara yansıtmamayı nasıl başarıyorsunuz’ şeklindeki soruya ise ‘Bu, bir marangoza tahta keserken elinizi nasıl kesmiyorsunuz, diye sormak gibidir. Zorlanmıyorum, o yüzden bu işi becerebiliyorum. Sahnenin bir büyüsü var’ diye yanıt verdi.

Radyo ve televizyonda da program yapan ve şiir kitapları bulunan Yılmaz, sahnenin kendisi için ayrı bir anlamı olduğunu ifade ederek ‘Benim en sevdiğim şey sahnede olmaktır. Çünkü sahnede takdiri, eleştiriyi ve tüm maneviyatı peşinen alırsınız’ şeklinde konuştu.

2010 yılında çekmek istediği bir filmden de söz eden Ceyhun Yılmaz, bu filmde bir gencin 1933’te ******’le geçirdiği bir günü konu almak istediğini belirtti, Recep İvedik hakkında ise ‘Benim mizah anlayışıma uygun bir film değil’ dedi. Bizde film ve sinema sektörü diye bir kavramın olmadığını ifade eden Yılmaz ‘Avrupa’da iyi bir film yapılınca yeni bir daha üretilir, biz de ise yeni bir jip alınır’ ifadesinde bulundu. En beğendiği film olarak Güle Güle’yi dile getiren Ceyhun Yılmaz, ‘Bana bir şey veren, beni düşündüren filmleri seviyorum’ dedi.

Üç tane şiir kitabı çıkaran Ceyhun Yılmaz kendisine şiiri sevdiren kişinin en başta Orhan Veli olduğunu, ancak bunun yanı sıra Melih Cevdet, Attila İlhan, Ataol Behramoğlu, Murathan Mungan, Cemal Süreya ve Sunay Akın’ın da beğendiği şairler arasında yer aldığını ifade etti. Dinleyenlerle, kendisine ait Ben Seni Seviyorum Sen Gezmeyi şiirini paylaşan Ceyhun Yılmaz, sonrasında Sunay Akın’ın Şemsiye şiiriyle Akgün Akova’nın Sen de Deniz misin Marmara şiirini okudu.

Mersin Üniversitesi’nde gerçekleştirdiği söyleşisi sonunda, hazır cevaplılığı ve samimi sohbetiyle büyük beğeni toplayan ve gösterisiyle kendisini izlemeye gelen yüzlerce kişiyi kahkahalara boğan Ceyhun Yılmaz’a Rektörümüz Prof. Dr. K. Suha Aydın adına Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Hayati Sever tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

Haber: Aliye Kıray

Fotoğraf: Aynil Pişkin
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:05 am

40'ından sonra şovmeni yönetmenlik paklar

Sinan DOKER

Ceyhun Yılmaz, gazetecilere ilginç açıklamalarda bulundu. ilerleyen yaşlarda yönetmenliğe geçiş yapan hemcinslerine göndermede bulundu.

Önceki akşam Aşkın Nur Yengi ile Yaşar'ın birlikte verdiği konseri izlemek üzere Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'ne giden Ceyhun Yılmaz, gazetecilere ilginç açıklamalarda bulundu. Konser önceki basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şovmen, ilerleyen yaşlarda yönetmenliğe geçiş yapan hemcinslerine göndermede bulundu. “40’ından sonra şovmeni yönetmenlik paklar” sözleri, Yılmaz'ın Okan Bayülgen ve Cem Özer'i hedef aldığı şeklinde yorumlandı.

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 3898300
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:07 am

Bir komedyenin doğuşu
ATV ekranseverleri yeni bir komedyenin doğuşuna tanıklık etmeye davet ediyor.
Radyo programları ve stand-up gösterileriyle beğeni toplayan Ceyhun Yılmaz, şovunda birbirinden ilginç skeçler sunacak. Gani Müjde-Tükenmez Kalem ve Protel tarafından tasarlanan programın ilk konuğu ise Gülben Ergen.
22.25 ATV

hatırladıınız mı?ben o programı ve diğerlerini izlemiştim
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:46 am

Bilardo Severler Derneği(BİLSEVDER) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aygen Berk, Bilardo sporunun Türkiye'deki gelişimini ve yaşanan son gelişmeleri SporStudyo.com'a anlattı.

Müjdat Gezen, Mehmet Aslantuğ, Ceyhun Yılmaz gibi ünlüler de derneğinizin üyeleri..
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:33 pm

Ceyhun Yılmaz Mersin Üniversitesi'ndeydi

Sevilen programcımız Ceyhun Yılmaz 29 Nisan Salı günü Mersin Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamındaMersin Üniversitesi öğrencileri ile söyleşide buluştu. Oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşen panelde öğrenciler merak ettikleri soruları sordular.

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 157410
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 5:18 pm

SAYISAL GECE İZMİT'İ SALLADI ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri PrintButton ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri EmailButton
Pazartesi, 15 Eylül 2008
ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Video_icon İzmit Seka Parkta gerçekleşen Sayısal Gece Sibel Can ve Demet Akalın’ın katılımı ile binlerce İzmitliyi adeta büyüledi.ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 150908sayisal
Ceyhun Yılmaz’ın sunduğu Sibel Can ve Demet Akalın’ın konuk olarak katıldığı Sayısal Gece binlerce İzmitlinin seyirci olarak katılımı ile Seka Parkta gerçekleştirildi. Birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk katan Sibel Can program bitişinde kalabalığa konser vererek hayranlarının bir kez daha gönlünü fethetti.Ceyhun Yılmaz’ın espirileri seyircileri bir hayli güldürdü.Yaklaşık 7 bin kişinin izlediği Sayısal gecenin bir diğer konuğu Demet Akalına ise ilgi bir başkaydı.Gölcüklü olan başarılı sanatçıya hayranları yoğun ilgi gösterdiler.İki erkek ve iki bayan dansçı ile şarkılarına renk katan Demet Akalın İzmit’te olmaktan çok mutlu olduğunu kendi memleketinde şarkı söylemenin ayrı bir duygu olduğunu belirtti.
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 5:22 pm

Ceyhun Yılmaz İzmirliler ile buluşacak

14 Ekim 2008

Ünlü komedyen “Ceyhun Yılmaz”, Salı günü İzmir’deki eğitim fuarında öğrencilerle buluşacak. Ankara’da öğrencilerin ve kariyer yapmak isteyenlerin büyük ilgisi ile karşılaşan 14. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı, İstanbul’dan önce İzmir ve Bursa’ya da uğrayacak. Salı günü bir günlüğüne İzmir’de açılacak olan fuara ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’da katılacak. Girişin ücretsiz olduğu fuarda, ünlü komedyen 14.00 – 16.00 saatleri arasında öğrencilerle sohbet edip, imza dağıtacak, eğitim anılarını paylaşacak.
abraxas
üye
abraxas

Kadın
İş/Hobiler : şiir,resim,radyo dinleme
ruh hali : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Cesur10
Tuttuğu Takım : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Bjkwl9

MesajKonu: Sayısal Gece Karamürsel'i İnletti..   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 10:57 pm

Karamürsel Belediyesinin girişimleri ile Karamürsel İlhan Çınar alanından TRT’nin canlı yayınladığı ve ünlü sanatçıların katıldığı Şans ve eğlence gecesi ‘Sayısal Gece’ muhteşemdi.Yönetmenliğini Necati Göksel’in yaptığı Sayısal Gece canlı programına 100 kişilk ekiple gelen TRT Cumartesi akşamı Karamürsel’den canlı yayınladıkları şans oyunu Sayısal Gece’yi Türkiye dışında dünyanın birçok ülkesi aynı anda seyretti.

Geceye Karamürsel Kaymakamı Ramazan Mangaloğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ereğli Belediye Başkanı Mustafa Erengül, Karamürsel Cumhuriyet Savcısı Adnan mazlum, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sendika Temsilcileri, Daire Müdürleri eşleriyle katılırken çok sayıda Karamürsel’li ve civar il ve ilçelerden misafirler katıldılar.

Ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz ve sesi ve yorumuyla Türk sanat Müziğinin en önemli sanatçılarından olan ünlü sanatçı Sibel Can’ın sunduğu Sayısal Gece’ye halen Belçika’da yaşayan ve şarkılarıyla dünya listelerinin zirvesini zorlayan Hadise konuk olarak katıldı.

Karamürsel’den canlı olarak Türkiye’ye ve Dünyanın birçok ülkesinde canlı olarak yayınlanan sayısal gecede sunuculuğu üstlenen Ceyhun Yılmaz esprileriyle geceye renk katarken Ünlü sanatçı Sibel Can’da söylediği şarkılarla gerek sesi gerekse güzelliği ile izleyenleri hayran bıraktı. Sayısal geceye konuk sanatçı olarak katılan Hadise’de söylediği birbirinden güzel şarkılarla Karamürsel’lileri coşturdu.

Program sununda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, TRT yetkililerine ve geceye katılan sanatçılar ile sunuculara teşekkür ederek plaket verdi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın girişimleriyle ikinci kez Karamürsel’den canlı olarak yayınlanan Sayısal Gece’de canlı yayının ardından ünlü sanatçı Sibel Can, 45 dakika canlı konser verdi. Söylediği birbirinden güzel şarkılarla Karamürsel’lileri bir kez daha kendine hayran bıraktı.
http://www.frekans.eniyiforum.net
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:02 pm

SAYISAL GECE'YE, SALDIRININ HÜZNÜ DAMGASINI VURDU

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Sayisalgece6-10TRT 1'in canlı yayın programı "Sayısal Gece" programı, 4 Ekim 2008 Cumartesi günü Silivri ****** Meydanı'ndan naklen yayınlandı. Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan ve ekip arkadaşlarının Hakkari'deki saldırıda şehit düşen askerlerin hüznü nedeniyle katılmadığı programın yayın süresi, normal sürenin altında gerçekleşti...
Silivri Belediyesi'nin ev sahipliğinde TRT 1'in canlı yayın programı "Sayısal Gece" 4 Ekim 2008 Cumartesi günü Silivri ****** Meydanı'ndan naklen yayınlandı. Bir önceki akşam Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Aktütün Jandarma Sınır Bölüğü'ne düzenlenen hain saldırıda şehit olan askerlerin acısı nedeniyle, Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan ve ekip arkadaşları yayına katılmadı. Silivri Belediyesi'nin yayının iptali yönündeki teklif ve girişimi ise, teknik sebepler nedeniyle gerçekleşemedi. Program da saldırının hüznü nedeniyle kısa tutuldu ve normal süresinin altında gerçekleştirildi. Silivri Belediyesi tarafından programı izleyen vatandaşlara 2 bin adet Türk Bayrağı dağıtıldı. Ceyhun Yılmaz ve Sibel Can'ın sunuculuğunu yaptığı programda Gülşen ve Nedim Zeper, Silivrililer'in konuğu oldu. Ceyhun Yılmaz, Mehmet Akif Ersoy ve Sunay Akın'ın şehitlere hitaben yazılmış dörtlüklerini okudu, Sibel Can da askerler üzerine yazılmış şarkıları seslendirdi.
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

Tuttuğu Takım : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Fbtd8

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 6:37 pm

kacırdık desenize ceyhun abiyi 😢
http://qoliq.forummum.com/forum.htm
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

MesajKonu: Ceyhun Yılmaz İstanbul Röportajı 15.11.2001   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 3:20 pm

Öncelikle Ceyhun Yılmaz kimdir?
www.bestkulup.com'a gir. İşte orada var kendimi tanıttığım bölüm. Kaç yaşındayım, hangi okulda okudum , ne yapıyorum; hepsi var işte orada…
...İşte Ceyhun'un hayatı...

Galatasaray muhabirliğinden radyo -tv programcılığına, showman Ceyhun Yılmaz'a gelişin öyküsünü senden dinleyelim…
Galatasaray muhabirliğine tesadüfen başladım. 1995 yılında TGRT'ye bir arkadaşımı ziyarete gitmiştim. Orada TGRT Spor Müdürü Ekrem Özdamar " senin ağzın ne güzel laf yapıyor?" gel, bizde çalış" dedi. Bu iş çok keyifliydi. Futbolcularla arkadaş oldum. Fatih Terim, Adnan Polat, Ergün Gürsoy gibi büyük isimlerle dostluğum, habbaplığım, hukukum oldu. Çok iyi bir çevre edindim. Beni sevdiler, ben onları sevdim. 1999 yılının Ocak ayında radyoya geçtim. Fatih Terim'in radyoyu araması yani torpille oldu bu. Ondan sonra radyoda direk programa başladım zaten.6-7 ay sonra beni prime-time aldılar. Son iki yıldır prime-timeda program yapıyorum. Son iki yıldır da iletişimcilerden de " yılın en iyi radyo programı" ödülüalıyor.

İnsanlar sevdi. İnsanlar canlı yayında yoldan arıyorlar beni. Kendimi övdürmeme gibi, kendimden bahsetmeme, doğal olaylardan, ülke gündeminden kesinlikle kaçmak gibi birkaç prensibi korudum. Bu prensipler de beni buraya getirdi diye düşünüyorum. Sonra 2000 yılında gösterilere, 2001 yılında da TV programına başladım.

Senin yaptığın iş gerçekten zor. Her akşam yeni bir konuyla insanları radyoya bağlamak. İnsanlardan nasıl tepkiler alıyorsun ?
Valla bunu ben de anlayamıyorum. Samimi söylüyorum ki bir fikrim yok: Doğallığımla ilgili sanıyorum. Çünkü şu an seninle nasıl konuşuyorsam yayında da öyle konuşuyorum. İşte söyledim ya ben birkaç prensibimden hiç ödün vermedim: Kendimden bahsettirmedim. Kendimi övmedim, övdürmedim. Faks okumadım. 15-17 yaşındaki kızlarla konuşmadım. Zannediyorum bunlardan oluyor.

Artık neredeyse seninle özdeşleşen " Ceyhun Yılmaz: Buyrun Benim" sloganı nasıl doğdu ?
"Buyrun benim" zaten benim kullandığım bir laftı. Annem evde bağırdığı zaman bile buyrun benim derdim hep ve gülüyorduk hep birlikte. Oradan çıktı.

Sponsorunuzun çok işine yaradı ama…
Sponsor sonradan geldi. Herkes zannediyor ki " Ceyhun Yılmaz Hobby Show Buyrun Benim"olarak doğdu. Aslında son bir yıldır var. İki yıl sponsorsuz yapmıştım programı ben bu sloganla.

Televizyon programın nasıl gidiyor ?
Çok güzel gidiyor. Hayatımda en mutlu olduğum günler...Her cuma 23:30'da ATV'de... Herkes izlesin. Mesela bu röportaj yapıldıktan sonraki konuklarım yani bu Cuma Beyazıt Öztürk ve Göksel...

"Söz uçar, yazı kalır" sözünden yola çıkarak deneyimlerini yazıya aktarmayı düşündüğün oldu mu?
Şiir kitabım çıkacak, onu hazırladık. Şubat'ta çıkacak. "
Ben Sana Yanarken, Sen Nerede Üşüyorsun Şimdi ?"
Ben içimin acıdığı bir kitap olacak bu.Onun dışında hayatımı da not almaya başladım biraz. Gelelim İstanbul'a... İstanbul, Ceyhun'a neler ifade ediyor ? Ben şehrine aşık bir İstanbul çocuğuyum. Bu şehirden
her gidişimde şehre el sallarım, sanki şehri ben uğurlarım. Budur İstanbul benim için : Anne gibidir.

Ceyhun İstanbul'u nereden seyrediyor ?
Beşiktaş Vapur İskelesi'nin hemen yanında Ada Vapur İskelesi vardır. Onun yanında da, Deniz Müzesi'nin hemen arkasında kalır bir yer vardır. En sağ tarafta, böyle ufacık bir kahve vardır: Böyle ayak topuğunuza dalga gelir. İki tane tost söylersiniz, birini martılar yer, birini siz...İşte orada İstanbul nereden baksan güzel
gelir bana...

En son MerveGül tarafından Cuma Ekim 17, 2008 3:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 3:25 pm

Başka nerelere gidiyorsun ?
Bahsettiğim o küçük kahve ve Yeniköy'de Emek Cafe...

İstanbul'un renkli gece hayatı ile nasıl aran ?
Nerelere gidiyorsun ?
Asla.. Asla... Gece dışarı asla çıkmam. Gece bir yerde göremezsiniz beni ...En fazla gitsem gitsem Ulus Parkı'na, yine Ulus'ta ODTÜ Park vardır oraya giderim... Çay, kahve ve yemek...Eğlenceye gitmiyorum. Alkol kullanmıyorum. İçkiyi sevmiyorum. Gece hayatı, barları sevmiyorum.
İstanbul'dan sıkılıp bunaldığında nerelere kaçıyorsun ?
İstanbul'dan hiç sıkılmıyorum. İstanbul'dan sıkıldığım zaman İstanbul'un en içine gidiyorum. Demin bahsettiğim yer mesela...Ulus, Beşiktaş, Dolmabahçe,Yeniköy ve en çok da Yeşilköy...Arkadaşlarımla vakit geçiriyorum.

Sence İstanbul'u böylesine sihirli hale getiren ne? İstanbul'dan neden vazgeçemiyoruz?
Öyle güzel birşey ki İstanbul, Paris'te bile özlüyorsunuz. Ben Paris'e gitmiştim. Orada çok özledim. Çünkü her an yüzmeseniz de sizi serinleten bir deniz ve elinizi uzattığınızda değebileceğiniz bir karşı taraf var. Bence İstanbul'un tüm güzelliği bu!..

Elinde sihirli bir değnek olsa İstanbul'un neyini değiştirmek isterdin ?
Ne kadar güzel!!!.. Trafiğini...1960lar'daki haline geri götürürdüm İstanbul'u.Yollar bomboş, ince narin hanımlar, kravatlı, fesli beyler isterdim. TV programıma, radyo programına ya da davetli olduğum herhangi bir yere giderken trafikle karşılaşmak çıldırtıyor beni... E-5 ve E-6 özellikle...Hadi şehir içinde olunca o kadar fazla sıkılmıyorsun, sağa sola bakıyorsun, güzel kızlar oluyor. Ama o yollarda sıkışınca çıldırıyorum.

İstanbul'un en sevdiği semtleri nereler ?
Dolmabahçe, Beşiktaş... Aslında sahil kesimi diyebiliriz. Yeniköy'den Yeşilköy'e kadar komple...Bir Zeytinburnu kötü....

Sen nerede oturuyorsun ?
Halkalı'da.. Arabayla 10 dakikada Yeşilköy'desin.

[url=http://www.bigglook.com/Biggistanbul/roport/ceyhunyilmaz/4.asp#]Düşlediğin İstanbul'u anlatır mısın ?
İşte o 60lar'daki , 70ler'deki İstanbul. Ölmeden bir gün o yıllardaki İstanbul'u yaşamak istiyorum. Eski İstanbul resimleri vardır evimde. Yeşilköy'ün, Karaköy'ün, Eminönü'nün, Beşiktaş'ın eski hali...Çok isterdim o yıllardan bir günü yaşamak!..

Toplu ulaşım araçlarını kullanıyor musun ?
Otobüse, metroya biniyorum. Geçen yıl okulum Taksim'de olduğu için hafta içi 5 gün metroya biniyordum. Arabamı radyonun önüne bırakıyordum. Levent istasyonu hemen burada biliyorsun; çok rahat gidiyordum.

İnternet ile aran nasıl ?
Çok iyi... Her akşam maillerimi okuyorum mutlaka. 1.5 saat falan sürüyor. Arkadaşlarımla konuşuyorum ICQ'da. Bir de King oynuyorum. Bigglook'u bilmiyordum. Bu akşam
öğreneceğiz artık .

Ceyhun'un notu:
Bigglook kullanıcılarına da bu röportajı okudukları için teşekkür ediyorum. Bana mail atmak isterlerse ceyhun@bestfm.com.tr 'den ulaşabilirler. Tüm mailler tek tek okunuyor, istekleriniz, söylemek istedikleriniz, söyleyemedikleriniz olur, fantezileriniz olur. Bekliyorum!.. Smile

Ceyhun Yılmaz'a içten teşekkürlerimizle...
secilari
SüperMod
SüperMod
secilari

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 3:41 pm

inşallah yine gelir
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

MesajKonu: 29 Aralık 2007 Ceyhun Yılmazla Konuştuk :)   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 8:18 pm

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16611

Best FM'in eskimeyen sesi Ceyhun Yılmaz'la canlı yayında konuştuk.

Kolay değil Ceyhun Yılmaz'la röportaj yapmak. Hatta her babayiidin harcı da değil. Verdiğiniz küçücük bir açıkla köşeye sıkışabilir, Ceyhun'un esprilerine kurban gidebilirsiniz. Hele hele röportaj Best FM'de, canlı yayında yapılıyorsa...

Onu görünce Hayat Bilgisi dizisindeki Ruhi tiplemesiyle oynadığı karakter canlandı gözümde:
Bir! Röportajı neden yayında yapıyoruz? İki! Ben neden burdayım? Üç! Bu bir çelişki mi? Bu üçünü istiyorum!
Hem şiir yazıp hem de stand-up show yapan birisinin sorularıma vereceği cevapları merak ederken Ceyhun Yılmaz'la anlaştık bile.

— Bilenler biliyor ama bir de bilmeyenler için soralım: Ceyhun Yılmaz kimdir?
1,76 boyunda, 76 kilo, 21 yaşında bir genç kızın ikinci çocuğu olarak 1976 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiş, içinde ormanlar yanan aynı zamanda deniz kenarı olan bir erkek çocuğuyum.
— Ceyhun Yılmaz, insanları çok güldüren biri ama aynı zamanda çok duygusal şiirlerin de sahibi. Bunu göz önüne alırsak Ceyhun Yılmaz’ın hangi yönü daha ağır basıyor?

Ceyhun Yılmaz sadece ait olduğu türe uygun davranan bir adam. Biz insan olarak mizahla hüznü zaten yan yana taşıdığımız için insanız. Bizi hayvanlardan ayıran en önemli özellik gözyaşı ve kahkahadır. İkisini atabiliyorsak bu ikisinin aynı bünyede olmasına
şaşırmayacağız.
ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16606

— Şiir kitaplarınız da var.

Tabi, 3 tane şiir kitabım var. Üçünün de geliri vakıflara bırakıldı, dördüncü kitabım da yayınlanacak.
HİÇ ŞİİR KİTABI ALMADIM DİYENLER KİTAPLARIMI ALDILAR
— Best FM'de gülmeyi unutan insanları bile güldürebilen bir program çizginiz var. Ancak bu programların sonu hep duygusal ağırlıklı bir şiirle noktalanıyor. Bu konsept, bir kompozisyon zaafiyeti olarak değerlendiriliyor mu?

Hiç kimseden böyle bir eleştiri almadım. Benim komedyenliğimle, mizahımla ilgili yüzüme karşı söylemeseler bile mutlaka çok eleştiri alıyorumdur. Herkesin bir fikri olduğu insan... Mizahımı beğenmek için kabul etmek, beğenmemek için bir kabul edilmeyiş gibi bir şey yaşamak zorundalar. İnsanlar beni kabul etmeye çalışmak için uğraşıyorlar. Bazılarının beğenisine hitap etmiyorumdur, bazıları da beğeniyordur. Ama şiirle ilgili hiçbir ayrım yaşamadım. Şiir sevmeyen dinleyiceler, "ben hiç şiir kitabı almadım" diyenler bile kitabımı aldılar. Böyle çok insanla tanıştım ....

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16607

YILMAZ ERDOĞAN İYİ BİR ÖRNEK AMA...

— Komedyenliği ağır basan birinin şairliğini biz Yılmaz Erdoğan örneğinde görüyoruz. Bir klişe vardır hep ‘çok esprili insanların içinde aslında açıklayamadıkları derinlikleri vardır’ diye. Yani normalden daha fazla esprili olmanız aslında normalden daha fazla duygusal olmanız anlamına gelir bazı insanlara göre. Sizin bu şiirlerinizdeki hassasiyeti de bu şekilde açıklayabilir miyiz?

İnsanoğlunu hayvanlardan ayıran en ayırıcı özelliği gülebilme ve ağlayabilme yeteneğidir. Bu ikisi de beyin ve kalple, hislerimizle alakalı. Bu yüzden bir insanın hem mizâhla, hem şiirle içli dışlı olması hiç kimseyi şaşırtmasın. Yılmaz Erdoğan iyi bir örnektir ama bir düzeltme yapayım; Yılmaz Erdoğan bunun ilk örneği değildir. Hatta örneklenmiş ve örneklenmemiş bu topraktaki hemen hemen bütün şairlerin okuduğumuz anılarından, kitaplarından anladığımız kadarıyla aynı zamanda mizah yollarının güçlü olduğunu görebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse dört arkadaş Şinasi, Melih Cevdet, Oktay Rıfat ve Orhan Veli Kanık, Üsküdar'da Üç Nal lokantası açarlar ve camına şöyle yazarlar: "Üç nala gelen dört nala gider." Orhan Veli Kanık’ın şiirlerindeki hicvi zaten biliyoruz. Bence ikisi çok ayrı olgular değil. Birbirine kardeşten bile yakın iki duygu. İçimizde aynı zamanda ve aynı sürede yaşayan ve hep varolan olgularımız bunlar. ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16609

SAHNEDEKİ GÜCÜMÜ HAYATTA HİÇBİR ŞEYDE TATMADIM

— Radyo, TV programları, diziler, sinema filmleri, stand up showlar… Sizi seven insanlarla buluşmak için kullandığınız iletişim yollarından bazıları… Acaba bu kanallardan hangisiyle kendinizi sevenlerinize en iyi şekilde yansıttınız, hangi araç sizi en iyi yansıtıyor?

Sorunun şekline göre cevabı değişecek bir konu bu. Eğer "en iyi yansıtansa" soru tabiki şu anda içinde bulunduğumuz bu ortam yani radyo derim. Ama "yaparken güçlü olduğunu hissettiğin" diye sorarsan eğer -ki sormadın ama ben yine de kendi kendime sordum ve cevap veriyorum- sahnedeki gücümü hayattaki hiç bir şey de tatmadım, görmedim. Çünkü beğeniyi, sevgiyi, özlemi, nefreti, gülüşü, gülmeyişi, kahkahayı, hüznü hemen o an nakit olarak ödenen duygular sahne benim için. O yüzden sahnenin de hakkını verelim. Ama "yaparken kendini en iyi ifade ettiğin" diyorsan beni radyodan sürekli dinleyenler bu sorunun cevabını bilirler aslında… ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16608

ÜÇ AY YAPAR RADYOCULUĞU BIRAKIRIM DEMİŞTİM...

— Dizilerde, ekrandaki komedi programlarında, kitaplarda gördük sizi. Ancak sizi bulmak için döndüğümüzde kendimizi hep radyoda bulduk. Neden radyo?

Radyodaki programlarıma hiç ara vermedim. Ben televizyonculuktan radyoculuğa bir geçiş yaptım. İnsanlar bilmezler ben 1993 yılında Kanal 6’da haber muhabiri, aynı sene içerisinde Star TV'de yapım asistanlığı, 1994-95 yıllarında Akşam Gazetesi'nde Galatasaray muhabirliği, TGRT Galatasaray muhabirliği, aktüel muhabirlik, Star TV aktüel muhabirliği ve en son TGRT'de spordan sorumlu müdür yardımcılığı yaptım. Bu televizyonculuğun ve bilgi birikiminin yanı sıra radyo başka bir hikâye, tesadüfen hayatımıza girdi. İki üç ay yapar bırakırız dedik. Öyle olmuyormuş. Radyo niye devam etti? Bunu merak eden varsa sorunun cevabı olarak şunu söyleyebilirim. Üzerinden yayaların yürüdüğü çok güzel bir köprüden geçiyorum hayat olarak… Hani filmlerde olur ya iki dağ arasında yalnızca bir kişinin geçebilecegi kadar dar, tahta bir köprüden yol. O yol benim hayatım. Ama radyo o köprüden geçerken sağa sola çok sağlam bir şekilde koyulmuş bir ip, ona tutunarak yürüyorum. O yüzden
radyonun varlığı beni düşmekten hep koruyor.

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 16610

BENİ FATİH TERİM YETİŞTİRDİ

— Radyoda program yapmaya başlama serüveniniz...

Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim beni radyomuza önerdi. Fatih Terim yalnızca milli takım alt yapısına değil şova da önem verir. Fatih Terim beni buldu, yetiştirdi ve kendisi gönderdi. Sağolsun, radyoya torpille girdim ben yani.
— Yaptığınız bu işin eğitimini aldınız mı?

Kırbaç… Ben Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları okudum ama bitiremedim. Zaten onun bu eğitimle pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Ben Radyo, Televizyon ve Sinema öğrencilerinin bu meslekte daha fazla baş göstereceği yılları hakikaten hasretle bekliyorum.
YAYIN YAPARKEN STÜDYOYA HERKES DAVETLİ
— Bu işin eğitimini fakültelerde almadığınız halde şuan Türkiye'nin en iyi radyo programcılarından birisiniz. Bu işin eğitimini verebilecek bir duruma da geldiniz. Bu işin eğitimini alarak radyocu olmaya karar kılan gençlere ne tavsiye ediyorsunuz?

Eğitim aldıkları o fakülteler onlara gerçekten bilgi birikimi ve teorik anlamda çok önemli şeyler veriyor. Ama beraberinde pratiği unutmamaları lazım. Radyo ve televizyon programlarına gidip gidişatı takip etmeleri lazım. Buna şahit olmaları lazım. "Abi biz nasıl gidelim, ne yapalım? Biz daha öğrenciyiz" falan filan... Hayır efendim! İletişim öğrencisiysen çalacak kapıyı gireceksin içeri. Ceyhun Yılmaz Show olarak yaptığım her programa herkes davetli. Bunu dinleyen herkes bilir. Çünkü ben çok açığımdır bu konuda. (Sağındaki hanımefendiyi işaret ederek) Bakın, hemen sağ tarafımda bir kız çocuğu var. Kendi istediğiyle bu işi öğrenmek için burada. Ben isteyen herkese ölene kadar açığım. Pratik yapmaları şart.
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

MesajKonu: KOMEDYEN CEYHUN YILMAZ: "ÜNİVERSİTELERDE SPOR, SİYASET VE DİN HAKKINDA KONUŞMAM"   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 6:56 pm

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Komedyen-ceyhun-yilmaz-universitelerde-spor_o

Ünlü Komedyen ve Oyuncu
Ceyhun Yılmaz, Üniversitelerde Spor, Siyaset ve Din Hakkında Konuşmadığını Belirterek, "Çünkü Birbirine Saygısı Çok Gelişmiş Bir Toplum Değiliz." Dedi.

Mersin Üniversitesi tarafından düzenlenen 14. Kültür ve Spor Şenlikleri dolayısıyla Uğur Oral Kültür Merkezi'nde öğrencilerle buluşan Yılmaz, 2010 yılında bir film çekmek istediğini söyledi. 'Recep İvedik' filminin, kendi mizah anlayışına uygun bir film olmadığını belirten Yılmaz, Türkiye'de film ve sinema sektörü diye bir kavramın olmadığını iddia etti.
Yılmaz, "Avrupa'da iyi bir film yapılınca yeni biri daha üretilir, bizde ise yeni bir jip alınır. En beğendiğim film 'Güle Güle' bana bir şey veren, beni düşündüren filmleri seviyorum." dedi. Öğrencilerin, 'Komik lafları nereden buluyorsunuz' sorusuna Yılmaz, "Ben komiklik yapmıyorum, komik yaşıyorum." şeklinde cevap verdi.
Yılmaz, 'Moraliniz bozukken sahnede bunu insanlara yansıtmamayı nasıl başarıyorsunuz?' şeklindeki soruya ise; "Bu, bir marangoza tahta keserken elinizi nasıl kesmiyorsunuz, diye sormak gibidir. Zorlanmıyorum, o yüzden bu işi becerebiliyorum. Sahnenin bir büyüsü var." karşılığını verdi.
abraxas
üye
abraxas

Kadın

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:17 pm

MerveGül demiş ki:
"Bu, bir marangoza tahta keserken elinizi nasıl kesmiyorsunuz, diye sormak gibidir. Zorlanmıyorum, o yüzden bu işi becerebiliyorum. Sahnenin bir büyüsü var." karşılığını verdi.

çok doğru demiş....

ellerine sağlık çok teşekkürler...
MerveGül
SüperMod
SüperMod
MerveGül

MesajKonu: Bu adam Naz Elmas'a fena halde takık!   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:18 pm

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 46fcbc4e38cb165c7168fe752877d7d56a54b805m

Her akşam radyo programında Naz Elmas'a şarkılar gönderip methiyeler düzüyor. "Naz'ım" diyor, "Elmas'ım" diyor. "Sabahları uyandığında bile güzel olma ihtimali olduğuna inandığım kız" diyor. Nehir Erdoğan'a yazdığı şiire gelince de lafı bir güzel kıvırıyor. işte röportajımız ..

* Hiperaktif misin? Evet. Hem hiperaktif hem duygusalım. İntihara sürükler valla!

*İntihar edesin var mı? Hayır asla! Allah'ın verdiği canı alamam da... Benim gibi bir adamı normal bünye kaldırmayabilir. Bende anormal bünye olduğu için...

* Nasıl anormal? Her sabah 9-10 gibi bütün gazeteleri okumuş olurum. Sonra ekibimle o günkü gazetelerden haberler kesiyoruz 'Ceyhun Yılmaz Şov' için. Sonra Hayat Bilgisi'nin çekimlerine gidiyorum. Haftada 4 gün. Çekimden çıkıyorum radyoya zor yetişiyorum. Her akşam Best FM'de program yapıyorum. Ve her gece televizyon programı yapıyorum Cine5'te.

* Ee bu arada sosyal ve aşk hayatın gümbürtüye gidiyor herhalde... Öpüşemiyorum valla! İşte böyle röportajlara denk gelirse bir şeyler yaşıyoruz.

* Öpüşemiyor musun? Ne alakası var? Anlamadı... Sessizlik... Ben de jeton çok şükür düşer ve kahkaha molası)

*
Ne zamandır sevgilin yok? Geçen seneden beri. Aslında son zamanlarda bir kızdan çok hoşlanıyorum. Aşk diyebileceğimiz bir sistem var aramızda

* Nasıl bir sistem bu? İşte sabahları kalkarsın ilk onu düşünürsün, mesaj gelmiş mi bakarsın, akşam uyurken onu düşünürsün. Bazen artık sırf düşünmek sıkar, sabah akşam görüşürsün. Böyle bir sisteme kendisiyle girmek istedim ama o istemiyor artık bakacağız.

* Reddedilince pes eder misin? Daha önce reddedilmedim valla. Çünkü reddedileceğim bir ortama kendimi sokmam. Ben Tuğçe Kazaz'la birlikte olayım demiyorum. Naz Elmas diyorum ama...

* Haydaa... O zaman Naz Elmas da reddetmeyecek seni yani? Bilmiyorum ama her akşam programımda kendisine şarkılar gönderip methiyeler düzüyorum.

* Ne diyorsun? "Naz Elmas" diyorum, "Sabahları uyandığında bile güzel olma ihtimali olduğuna inandığım kız" diyorum. 'Kenan Doğulu'yla beraberdir' diyorlar yalan! Kenan kısadır, zannetmiyorum!

* Sen çok mu uzunsun? En azından Naz'ımla hemen hemen aynıyım.

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri 0F1FCAA63889E64CA5BCE8C7b

* Naz'ım falan ha? Ben yalnız kalınca öyle demeyi tercih ederim, prova yapıyorum!

* Tanışıyor musunuz Naz Elmas'la? Hiç! Hayatta canlı görmedim. Hiç araşmadık da... Şu anda kendisiyle kitle iletişim araçlarıyla ilişki kuruyorum!

* Cidden istiyorsun yani?.. Yok sadece taktım kafaya işte... Ha Nicole Kidman, ha Naz Elmas!

* Sen Nehir Erdoğan'a da şiir yazmışsın... "Durmazsın biliyorum, ismin gibi akıp gittin ömrümden..." Yani yazabilirim, sana da yazabilirim.

* İyi de ben senin durduk yere niye ömründen akayım ki? Şiirin ismini Nehir de koyabilirdim. Hatta Nehir de izin verdi. Ama spekülasyon olmasın diye adını 'Ceyhun' koydum. Ceyhun ne demek? Akan nehir demek.

* Orası tamam da bayram değil seyran değil, neden Nehir'e şiir yazdın? Çok seviyorum Nehir'i.

* Hangi anlamda? Aranızda hiç ilişki oldu mu? Ben bir kaza geçirdim, geçmişimi hatırlamıyorum.

* Bu oldu demek mi? Hatırlamıyorum ya... 'Hatırlamıyorum'dan başka cevap yazarsan senin güvenilirliğine inanmayacağım. (gülüşmeler)

*
Senin gibi adamla yapamam diyen var mı? Var. Her gün başkasıyla sevişir gibi bir durumumuz var ya...

* Var mı? Tabii ki yok! Nasıl olsun ki yani? Ben genç kız gibiyim, hissetmeden yapamam. (gözler fıldır fıldır...)

*
Yalan söylediğin o kadar belli ki... Bazen görüştüğüm, ara sıra öpüştüğüm, öpüşmelerin sevişmeye vardığı toplantılar oluyor. Ama o insanlar sevgilim olmadıklarını biliyorlar.

* Nasıl insanlar bunlar? Bonkör insanlar! Saçma bir hayat bu ya. Ben aşık olmak, aynı kızın omzunda uyumak istiyorum. Hedefim bu. Başarabiliyor muyum? Hayır. Geçen sene çok ciddi bir sevgilim vardı. O varken herkesi erkek zannediyordum.
abraxas
üye
abraxas

Kadın

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:47 pm

Benim gibi sanatçı yok

Cem Yılmaz’ın tahtına aday
gösterilen şov dünyasının ünlü ismi Ceyhun Yılmaz, ‘Mütevazılık bir
yere kadar’ diyerek piyasada kimseyi kendisine rakip görmediğini
açıkladı.

CEYHUN Yılmaz, son dönemde kariyerinde parlak
günler yaşıyor. Hatta bazı çevreler tarafından Cem Yılmaz’ın tahtına
aday olarak gösterilen Yılmaz, çıkan haberleri ‘Mütevazılık bir yere
kadar. Fakat Türkiye’de benim yaptığım işi bugün hiç kimse yapmıyor ve
yaptığım her işte çok başarılıyım’ şeklinde yorumladı. İşte Yılmaz’ın
çarpıcı açıklamaları:

‘Günün 20 saatini çalışarak geçiriyorum.
İnsanların bana rakip olması için benimle aynı mesleği yapması
gerekiyor. Radyo programı, televizyon programı, oyunculuk, tek kişilik
sahne gösterisi ve şiir kitabı yazıyorum. Beş işi birlikte götürüyorum.
Bunu yapan varsa buyursun rakibim olsun. Türkiye’de benim haricimde
böyle bir şahsiyet yok!’

‘Beni, stand-up yapanlar arasında Cem
Yılmaz’ın veliahtı olarak gösteriyorlarmış. Bu insanlar kimse teşekkür
etmek istiyorum. Fakat ben sadece stand-up gösterisi yapmıyorum. Cem
Yılmaz ile aramızdaki fark bu.’

MUSTAFA YILDIZ
3 Ocak 2006 Salı,

www.stargazete.com
Admin
admin
admin
Admin

Kadın
ruh hali : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Sessiz10
Tuttuğu Takım : ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Gsza5

MesajKonu: Geri: ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri   ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 12:48 am

Teşekkürler MerveGül emeğine sağlık
https://ceyhunyilmaz.yetkin-forum.com

ceyhun yılmaz ile ilgili gazete ve internet haberleri
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» .::Ceyhun Yılmaz Hayatı::.
» Ceyhun Yılmaz'la Röportaj
» Ceyhun Yılmaz Resimler :)
» kıraç ve ceyhun yılmaz
» Ceyhun yılmaz'ı ne kadar seviyorsun?