CeyhunYılmaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CeyhunYılmaz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mutluluk Nerdesin

YazarMesaj
Admin
admin
admin
Admin

Kadın
ruh hali : Mutluluk Nerdesin Sessiz10
Tuttuğu Takım : Mutluluk Nerdesin Gsza5

Mutluluk Nerdesin Empty
MesajKonu: Mutluluk Nerdesin   Mutluluk Nerdesin Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 5:17 pm

Erken gelen herşeyin çabuk kaybedildiğini biliyorum.
Bu yüzden bunca sene hasreti içime hapsedip bekledim,şimdi zamanı geldi,seni arıyorum.İnsanlığa dağıtılmış her acıdan kendime düşen payı alıp bir köşeye çekildim.Üstüme birde insan olmanın dayanılmaz acizliği verildi.Herhangi bir sevgiliye gitme diyebilecek kadar bile hükmedememek,bir nefes sonrasında olacakları kestirememek ve bir türlü duygularımıza hakim olamamakmış insan olmak.Bazen bir kuşun sesini duyabilmek,bazen saçlarımı dağıtan hafif bir rüzgar,bazen tebessüme değer bulduğum bir an,sen zannettiğim aslında sen olmayan...Tüm bunların sen olmadığını anladıktan sonra senin bu dünya da olmadığın vehminin ucube ve elemli bıraktığı yüreğimi yıkıldığı yerden son bir umutla doğrultup,üstüme seni bulmaya çalışırken aldığım tüm yaraların kabuk tutmaz acılarını sarıp,ümit tacirlerinin kirli yalanlarına aldırmadan kendi rotama çevirerek akıl gemimi seni aramaya,keşfetmeye geliyorum.
Bir haber ver,bir ışık yak,bir iz bırak.Bırak ki son bir umutla seni arayayım.Bunca acıdan sonra seni hakettiğim için peşindeyim.Peki ya söylermisin.
Mutluluk sen nerdesin ?

alıntı
https://ceyhunyilmaz.yetkin-forum.com

Mutluluk Nerdesin
1 sayfadaki 1 sayfası